HİZMETLERİMİZ

Image not found !

Ücretsiz Eğitim Desteği.

Broker ve Gayrimenkul Danışmanı adaylarına sektörümüzün önde gelen Kürşat Tuncel gibi saygın eğitimcileri, Özyeğin Üniversitesi gibi saygın kurumlar ve kendi bünyemizde yer alan eğitmenlerimiz aracılığı ile planladığımız işletme yönetimi, koçluk, temel satış teknikleri ve ticari satış gibi eğitimin gerekli olduğu daha pek çok alanda seçkin ve bedelsiz eğitim hizmeti vermekteyiz.

GHO, içerik ve süre olarak MEB müfredatına bağlı olarak hazırlanan sektörel öğretimlerini, Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğretim kurumları için belirlediği tüm normlara sahip bu yeni hizmet binasındaki 25 kişilik sınıflarda ve konularında deneyimli uzman öğretmenleri aracılığı ile veriyor. Uygulamalı öğretim dersliği de bulunan hizmet binamızda öğrencilerimiz aldıkları temel bilgilerin yanı sıra öğrendiklerini pratikte de uygulama fırsatı buluyorlar

Ücretsiz Gayrimenkul Hizmet Danışmanı Arama ve Reklam Desteği.

Türkiye genelinde verdiğimiz ilanlarla Gayrimenkul Danışmanı ihtiyacı olan ofislerimiz için adaylar arıyor, başvuruları değerlendirerek eğer adayın talebi varsa GHO’nun uygulama ofisinde temel eğitimini verdikten sonra yaptığımız performans ölçümü sonuçlarıyla birlikte size yönlendiriyoruz.

SEO çalışmaları, Sosyal Medya takibi ve bütün mecralarda, GHO çatısı altında birleşenlerin markalarının bilinirliğini arttırmak için sürekli çalışmaktadır. Böylece her ofis kendi markasını da geliştirmektedir.

Image not found !
Image not found !

Ücretsiz Tabela Desteği

Kurumsal ofis standartlarımızda çerçevesinde projelendirilmiş GHO Tabelası, ofisimizin markası ile birlikte var olan alanın koşullarına göre dizayn edilerek GHO tarafından yaptırılır ve montajı tamamlanır.

Bu sayede ofis en önemli harcama kalemlerinden olan tabela masrafını yüklenmez.

Ücretsiz Ofis Projelendirme Desteği.

Kurumsal ofis yapılanması alanındaki çözüm ortağımız Ongun+Çağlayan Mimarlık ve Tasarım Ltd. Şti. aracılığı ile tüm GHO Ofislerinin kurumsal standartlarımıza uygun inşa edilebilmesi için bedelsiz projelendirme hizmeti veriyoruz.

Image not found !
Image not found !

Ücretsiz Hukuki ve Mali Müşavirlik Desteği.

İşletmenizle ilgili resmi dairelerle yaşanabilecek problemlerde veya müşterilerinize hizmet sunarken karşılaşabileceğiniz sorunlarda ihtiyaç duyabileceğiniz hukuki ve mali danışmanlık hizmetini bedelsiz olarak sunmaktayız.

Portföy Paylaşım Platformu.

GHO Intranet altyapısı altında sunulmuş olan portföy sistemi tamamen yerli ve tamamen Tüm Gayrimenkul Broker ve Danışmanlarının ihtiyaçları gözetilerek dizayn edilmiştir.

Bu platformda yapılan paylaşımlar, paylaşımı yapan ofis yetkilisinin tek bir tuşa basması ile bütün GHO ofisleri, Hürriyet Emlak ve Zingat gibi platformlarda paylaşılmaktadır. Böylece portföyün hızlı satış/kiralama kabiliyeti arttırılmaktadır.

Image not found !
Image not found !

Ofisinize Özel Ücretsiz İşletim ve Yönetim Desteği.

Ekip yönetimi, ekip gelişimi, gelir paylaşım sistemleri, müşteri takibi ve portföy derinliği gibi pek çok konuda Türkiye’nin sosyo-ekonomik yapısına uygun özgün sistemimizi kullanımınız için hizmetinize sunuyoruz.

Tutulan istatistikler doğrultusunda, ofisin bulunduğu bölgede kanalize olunacak satış/kiralama seçenekleri önceden belirlenerek, fırsatların önceden tespit edilme imkanını sizlere sunmaktadır.

Şifreli Portföy Uygulaması.

GHO Intranet altyapısı altında sunulmuş olan portföyler sistemi paylaşımı yapan ofis yetkilisinin tek bir tuşa basması ile gizli portföy konumuna geçmektedir.

Böylece o portföye ait gizli kalması istenen bilgiler sadece paylaşımı yapan GHO ofisinin yetkisinde kalmaktadır.

Image not found !
Image not found !

Danışman ve Ofis Performansı Ölçümleme Desteği.

GHO İle yapılan sözleşme gereği yapılan tüm portföy ve satış/kiralama görüşmelerinin GHO İntranet sistemine girilmesi zorunludur. Yapılan girişler ve kapatılan işlemlerin durumunu sürekli olarak raporlanmaktadır.

Yapılan bu raporlamalar sonucunda hem Danışmanların hem de ofisin performansı ölçümlenmektedir. Kişilerin ve ofisin başarılı oldukları ve gelişmeye açık alanlar belirlenerek, müşteri memnuniyetinin ve kazançların arttırılması için odaklanması sağlanmaktadır.

GHO Intranet Teknoloji Desteği.

GHO Intranet en gelişmiş ve güncel Microsoft.Net(dot net)C#MVC tabanlı programlama teknolojisini kullanan Anahtar Teknoloji tarafından yazılmış olan REOS emlak sistemi ile desteklenir.

Arama motorlarında ayrışan, estetik ve rahat kullanım özelliklerinin ön plana çıkartıldığı madebysense.co tarafından dizayn edilmiş web sayfasında da tüm portföylerinizin yayınlanarak müşterilerinize etkin biçimde ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Image not found !