Yükleniyor...
GHO’NUN ANKARA ÇIKARTMASI!

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş., Ankara’da kuruluş çalışmalarını başlattığı yeni Hizmet Ofisinin ardından İncek/Ankara da bulunan VEB TOWER Kule Konut Projesinin Pazarlama ve Satış sözleşmesini de imzalayarak Türkiye’nin Markası GHO’yu başkentimize taşıdı.

VEBTAŞ Mühendislik İnşaat Enerji Turizm A.Ş. tarafından gerçekleştirilen ve tüm tanıtım, pazarlama ve satış aşamalarında GHO’nun deneyimli kadrolarının hizmet sunacağı projede konut teslimatlarına Eylül 2018 itibariyle başlanacak.

İmza töreni, VEBTAŞ A.Ş. Yön. Kur. Başkanı Sn. Vedat Aslantaş, GHO A.Ş. Yön. Kur. Başkanı Sn. Hasan Can Çalgır, AKTİF LTD. ŞTİ. Kurucu Ortağı Sn. Hamit Özhan ve GHO’nun Ankara’daki yeni Ofisinin Broker’i Sn. Eren Babayiğit’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İmza töreninde konuşan Sn. Aslantaş İncek’i Ankara’nın gelecekteki Manhattan’ı olarak gördüklerini, huzur dolu yeşil vadideki temiz havanın, Mogan gölünün insanı dinlendiren manzarasının ve VEB TOWER Kule Konut Projesi ile sundukları ayrıcalıklı yaşam koşullarının da bölgeyi bir cazibe merkezi haline getirdiğini söyledi.

01 Haziran da başlatılacak olan 1. Etap satış kampanyası ile sunacakları özel satış koşullarının sadece Ankara’lıları değil Türkiye’nin her bölgesinden insanları cezbedecek ölçüde fark ve farkındalık yaratacağına inandıklarını belirten Aslantaş, ses getirecek bu büyük projede Türkiye’nin Markası GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş.’ni özellikle seçtiklerini belirterek Türk insanına yakışanı inandığımız GHO ile birlikte hayata geçireceğiz müjdesini verdi.

Türkiye’nin Markası GHO’da bize katılın. Geleceği birlikte kuralım!


< GHO Haberler
GHO Şubat 2017 Broker Ödülleri
GHO Şubat 2017 Danışman Ödülleri