Yükleniyor...
GHO OFİSLERİNİN SAHİPLERİ VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI İÇİN VERMEKTE OLDUĞU BÖLGESEL EĞİTİMLERİNE ISPARTA DA DEVAM ETTİ.

GHO TÜRKİYENİN HER BÖLGESİNDE KURULUŞLARI HIZLA TAMAMLANAN YENİ OFİSLERİNİN SAHİPLERİ VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI İÇİN VERMEKTE OLDUĞU BÖLGESEL EĞİTİMLERİNE ISPARTA DA DEVAM ETTİ.

21 Kasım 2017 tarihinde imzalanan sözleşme ile Isparta GHO Ofisi olan ve Sn. Ali Rıza Lüleci, Sn. Mümtaz Lüleci, Sn. Zafer Göbül, Sn. Süleyman Akgün ortaklığında oluşturulan GHO Isparta Gayrimenkul Ofisinin ekip kuruluşunun tamamlanmasının ardından GHO’nun 001 ve 002 numaralı RE-OS BAŞLANGIÇ VE GELİŞİM ile 011 numaralı 3D VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ eğitimleri 16-17 Mart 2018 tarihlerindeki iki günlük bir program ile Isparta *****Barida Hotels de verildi.

Birinci gün gerçekleştirilen, Türkiye’nin gayrimenkul hizmet sektöründe kullanılan en gelişmiş yerli sektörel yazılım olan RE-OS Emlak Sistemi’ni Türk kulanıcısının hizmetine sunan Anahtar Teknolojinin kurucusu Sn. Hüseyin Öztürk’ün de şahsen katılımı ile gerçekleştirilen RE-OS BAŞLANGIÇ eğitimi ve İmmoviewer CEO’su Sn. Tuncay Türkoğlu tarafından verilen portföy alım ve pazarlama hızı ile sunum gücünü arttıran ileri teknoloji 3D VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ eğitimleri bölgesel GHO Ofislerinin sahip ve çalışanlarının yoğun katılımıyla başladı.

İkinci gün uygulamalı olarak gerçekleştirilen RE-OS GELİŞİM eğitimi ile devam eden program gün sonunda iki günün tatlı yorgunluğu ama kenetlenmiş bir ekip ruhu içerisinde başarıyla tamamlandı.

Yerli ve milli GHO Ailemize siz de katılın neden farklı ve başarılı olduğumuzu siz de öğrenin !

TÜRKİYE’NİN MARKASI SİZİN MARKANIZ GHO GAYRİMENKUL HİZMET ORTAKLIĞI A.Ş.


< GHO Haberler
GHO Şubat 2017 Broker Ödülleri
GHO Şubat 2017 Danışman Ödülleri