Yükleniyor...
GHO A.Ş. 2018 YILININ İLK SÖZLEŞMESİNİ TRAKYA GAYRİMENKUL GRUP İLE İMZALAYARAK İSTANBUL/AVRUPA YAKASI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ DE HİZMETE AÇTI

GHO GAYRİMENKUL HİZMET ORTAKLIĞI A.Ş. 2018 YILININ İLK SÖZLEŞMESİNİ TRAKYA GAYRİMENKUL GRUP İLE İMZALAYARAK İSTANBUL/AVRUPA YAKASI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ DE HİZMETE AÇTI.

Türkiye gayrimenkul hizmet sektörüne yatırım yapmış veya yapacak iş insanlarının her platformda artık bir ihtiyaçtan öte, sektörümüzde “sürdürülebilir koşullarla ofis işletimi” için zorunluluk olduğunu dile getirdikleri, önceliği ofis sahibinin ihtiyaçları olan, benim kazancım değil, bizim kazancımız anlayışını hakim kılacak yerli ve milli bir marka talebi ile kurulan Türkiye’nin markası, sizin markanız GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş. yine sizlerle büyümeye devam ediyor.
Türkiye’nin yedi ilinde Ofis yapılanmasını tamamlayan GHO, yurt dışı yapılanması için Gürcistan/Tiflis de kurduğu ilk Bölge Müdürlüğü’nün arkasından Türkiye de kurduğu ikinci Bölge Müdürlüğü ile de bu yapılanmaya hız veriyor.
Trakya Gayrimenkul Grup’un şirket sahibi Sn. Hüseyin Durmaz 1952 Konya doğumlu. Eğitimini İstanbul da tamamlayarak 1980 yılından itibaren çeşitli firma ve iş pozisyonlarında görev aldı. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Aliağa Çukurova Çelik Fabrikası binaları ile Çebitaş Çelik Aliağa tesisleri idari işleri binalarının yapımı gibi işlerde yer aldı. 1992-94 yılları arasında Ege Bölgesi Basın Birliği Başkanlığı yaptı. Haber Yedigün, Ege Yeni Yüzyıl gazetelerinde köşe yazarlığına devam ederken Haber İstanbul Gazetesinde de Genel Yayın Yönetmenliği görevine halen devam sürdürmektedir. Bölgede uzun yıllara dayanan saha tecrübelerini Gayrimenkul sektörüne aktarmak üzere GHO Markası ile iletişime geçerek GHO Trakya Gayrimenkul Grup adıyla istanbul/Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü Ofisini açmaya karar verdi.

Trakya Gayrimenkul Grup’un Broker’ı Sn. Aslı Özer ise 1988 İstanbul doğumlu. Eğitimine Trakya Üniversitesi’nde başlayan Aslı Özer halen Anadolu Üniversitesi’nde eğitimine devam etmektedir. İngilizce bilmektedir. İş hayatına 2010 yılında Yurtdışı Satın Alma Uzmanı olarak başlayan Özer Finans Uzmanlığı, Fuar Organizasyonu Koordinatörlüğü ve “Fuar Organizasyonu İç Tasarım” gibi görevlerde bulunan Özer gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere GHO Trakya Grup Gayrimenkul BM Ofisinin Broker'ı olarak ailemize katıldı

Kendilerini GHO ailesine katılımlarından dolayı tebrik ediyor ve aramıza hoş geldiniz diyoruz.

GHO Ailesine siz de katılın, geleceği birlikte kuralım!

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş.


< GHO Haberler
GHO Şubat 2017 Broker Ödülleri
GHO Şubat 2017 Danışman Ödülleri