Yükleniyor...
GHO’NUN “TIRTILDAN KELEBEĞE BROKER WORKSHOP’U İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ AYDIN ÇIKARTMASI

 GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş.'nin Sn. Kürşat Tuncel'in Eğitim Koçu olarak katılımı ile 24-25-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Aydın Efeler Otel de düzenlediği “Karlı Bir Gayrimenkul Ofisi ve Etkili Bir Broker Olabilmek İçin -”  başarıyla tamamlandı.

GHO, bünyesinde yer alan Değerli Broker ve Gayrimenkul Hizmet Danışmanlarına bedelsiz olarak sunduğu eğitimlere hız kesmeden devam ederken, yine eğitime katılmayı talep eden konuklarını da geleneksel konukseverliği ile ağırlamaya devam etti.

Katılım Sertifikalarını alan değerli katılımcılarımız, kariyer hedeflerine yatırım yaparken, satış ofisi, insan kaynakları ve nakit akış yönetimi, motivasyonun temel ilkeleri ve teşvik sistemleri ile Danışman performansını artırma yöntemleri gibi önemli konu başlıkları altında geniş bilgi sahibi olma fırsatını elde etti 

Aydın GHO Ofis Broker’ımız Sn. Haydar Zirek’in daveti üzerine workshop’umuza kısa bir süre katılan Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in gerçekleştirdiği nezaket ziyareti ve GHO ailesine verdiği destek ile taçlandırdığı workshop, GHO’nun yarattığı marka sinerjisinin gücünü de bir kere ortaya koydu.

Aydın GHO Ofis Broker’ımız Sn. Haydar Zirek’e ve Sn. Hakan Ülken’e verdikleri destekten dolayı GHO ailesi adına bir kere daha teşekkür ediyoruz.

 

TÜRKİYE’NİN MARKASI, SİZİN MARKANIZ GHO GAYRİMENKUL HİZMET ORTAKLIĞI’NDA BİZE KATILIN. GELECEĞİ BİRLİKTE KURALIM!

 

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş.


< GHO Haberler
GHO Şubat 2017 Broker Ödülleri
GHO Şubat 2017 Danışman Ödülleri