Yükleniyor...
2017 “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARI SONRASI YENİ GHO OFİSLERİMİZİN İKİNCİSİ GHO ISPARTA OLDU!

GHO GAYRİMENKUL HİZMET ORTAKLIĞI A.Ş. FUARDA MARKAMIZI SEÇEN DEĞERLİ GİRİŞİMCİLERİMİZLE YAPTIĞI GÖRÜŞMELERİ SIRAYLA TAMAMLIYOR. FUAR SONRASI İKİNCİ SÖZLEŞMEMİZİ ISPARTA’DA İMZALADIK.

Sn. Zafer Göbül 1967 İstanbul doğumlu. Bekar, iki çocuk babası. Eğitimini İstanbul da tamamlayarak 1991 yılına kadar çeşitli firma ve iş pozisyonlarında görev aldı. 1991 yılında ticarete atıldı. 2012 yılında ise Realty World’a katılarak beş yıl Danışman olarak çalıştı ve kazandığı deneyimleri değerlendirmek amacıyla 2017 yılında GHO Markası ile irtibata geçerek ortakları ile birlikte kendi GHO Isparta Ofisini açmaya karar verdi.
Sn. Ali Rıza Lüleci 1972 Isparta doğumlu. Eğitimini Isparta’da tamamlayarak açtığı kendi şirketi ile ticari hayata atıldı. 2009-2012 yılları arasında ticari faaliyetlerini Almanya da sürdürdü. Isparta’ya geri dönüş yaptıktan sonra ticari birikim ve tecrübelerini gayrimenkul sektöründe kullanarak Isparta da kurumsal anlamda hizmet verebilme düşüncesiyle GHO Markası ile irtibata geçerek ortakları ile birlikte GHO Isparta ofisini açmaya karar verdi. 
Sn. Mümtaz Lüleci 1978 Isparta doğumlu. SDÜ İ.İ.B.F İktisat Bölümü mezunu. 2002-2007 yılları arasında T.B.M.M.’in de Milletvekilliği Danışmanlığı ve 2014 yılına kadar da çeşitli özel sektör firmalarında Satış-Pazarlama Müdürlükleri görevlerinde bulundu. Bu süreçte edindiği deneyim ve tecrübelerini ortakları ile birlikte gayrimenkul sektöründe değerlendirmek üzere birlikte GHO Isparta Ofisini açmaya karar verdi. 
Sn. Süleyman Aygün 1978 Ankara doğumlu. SDÜ İ.İ.B.F İşletme Bölümü 2001 mezunu. 2003 yılında Türkiye İş Bankası’nda göreve başlayarak çeşitli şehir ve iş pozisyonlarında 2016 yılı sonuna kadar çalıştı. 2017 yılında 13 yıllık iş hayatı süresince edindiği mevcut müşteri portföyü ve deneyimlerinden yararlanarak kendi işini kurmak amacıyla Türkiye İş Bankası’ndan ayrıldı. Bu aşamada gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek üzere GHO Markası ile iletişime geçerek ortakları ile birlikte GHO Isparta ofisini açmaya karar verdi. 
Kendilerini GHO ailesine katılımlarından dolayı tebrik ediyor ve aramıza hoş geldiniz diyoruz.
GHO Ailesine siz de katılın, geleceği birlikte kuralım.
GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı A.Ş.


< GHO Haberler
GHO Şubat 2017 Broker Ödülleri
GHO Şubat 2017 Danışman Ödülleri