Yükleniyor...

Franchise (veya franchising)’in kelime anlamı; Bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, bağımsız yatırımcılara belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, sistem ve markasını belirli bir bedel karşılığında kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

GHO Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı’nda ise sistem ve markanın imtiyaz sahibi olan GHO özgün sistem ve markasını aynı şartlarla bağımsız yatırımcılara kullandırmak için Franchise bedeli adı altında hiç bir bedel almaksızın yerine getirir.

Mevcut sistemler ile, yurtdışı kökenli yabancı marka veya Türkiye’deki uygulayıcıları tarafından yurtdışına aktarılan sistem ve marka imtiyaz hakkı payı, GHO ile çalışan bağımsız yatırımcının elinde ofis kuruluş ihtiyacı olarak kullanılacak gerekli kaynağı yaratır ve milli servet olarak yurt içinde kalır. GHO ve bağımsız yatırımcı arasındaki gayrimenkul hizmet ortaklığı ise sadece son tüketiciye sunulacak hizmetin iki tarafın dayanışmasıyla birlikte oluşturulmasını ifade eder.

Kazanç Değil Başarı Ortaklığı

Birlikte Başaralım

Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı

GHO Hakkında

Ofisimiz Olun

Gayrimenkul hizmet ortaklığına dahil olmak hakkında bilgi almak için hemen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.